Malé řasené bavlněné lešticí kotouče

Použití

Vysoký leštící výkon, nařasení látky umožňují chlazení – ocel, nerez, mosaz, hliník, barevné kovy.

Pasty

AVION, DELTA LUX, Lg 39.106.9, Lg. 2.851, Menzerna 480 BLF, Menzerna 480 W.

PFERD Osborn
Dodržujte bezpečnostní doporučení Používejte protiprašnou masku Používejte rukavice Používejte ochranu uší Používejte ochranu očí

Nabídka malých řasených bavlněných kotoučů

Název produktuSklademCena s DPH 
Cena bez DPH 
Počet ks 
Kotouč řasený tuhá bavlna 150x20/14

Na leštění, upnutí 20 mm s redukcí na 14 mm

7 ks

211,75 CZK

175,00 CZK

Kotouč řasený velmi měkká bavlna 150x20/14

Na finální leštění, upnutí 20 mm s redukcí na 14 mm

9 ks

223,85 CZK

185,00 CZK

Praktické rady pro leštění

  • Látkové kotouče malých průměrů je možné používat s ručním elektrickým nářadím, např. vrtačkou opatřenou sklíčidlem nebo příslušnou kleštinou a regulací otáček. Látkové kotouče upnuté do vhodného stopkového unašeče.
  • Dodržujte doporučené otáčky!
  • Lešticí kotouč se musí před prvním použitím orovnat. Na rotující kotouč se přitlačí ostrý předmět, případně ocelový kartáč, který rozčeše povrch kotouče a odstraní prvotní vlákna.
  • Nanášení leštící pasty na kotouč – leštící pasta se upne (zajistí proti pohybu) a rotující kotouč se na ní přitlačí tak, aby se pasta nanesla na jeho obvod. Pasta se na kotouč nanáší v požadovaných intervalech, tak aby leštící kotouč nebyl suchý. Neleštit povrch suchým kotoučem.
  • Nemíchat různé druhy past na jeden kotouč. Pro různé operace předleštění – leštění – vysoký lesk se vždy používá jeden kotouč.
  • Používané pasty mají schopnost po určitou dobu konzervovat Váš vyleštěný povrch. Finální povrch neodmašťovat – nepoužívat ředidla, pouze setřít přebytek pasty bavlněnou látkou. Nejvhodnější – pokud je leštěný povrch ještě teplý.

Doporučujeme

Nahoru